Údržba a náhradní díly

.

K FM250 Vampire máte zákaznickou podporu přímo od výrobce a od zkušených distributorů. Společně s novým letadlem Ready to fly obdržíte protokoly ze zkoušek, vážení a protokol o provedeném záletu. V obsáhle složce dokumentace k letounu najdete také všechny záruční listy a manuály k vybavení od dodavatelů (motor, vrtule, padák, přístroje…). Pro FM250 Vampire používáme pouze moderní a bezpečné zařízení se značkou nejlepší kvality.

.

.

Spare parts

Jak často jsou řádné prohlídky letounu?

Pro denní údržbu a základní péči o letoun, postupujte podle instrukcí v letové a údržbové příručce a manuálech speciálního vybavení přímo od dodavatelů. Ohledně hlavních řádných prohlídek máme stanovený systém sto hodinových / dvě stě hodinových / tři sta hodinových prohlídek – tedy doporučený interval je každý rok nebo sto hodin provozu (podle toho co nastane dříve).

.

..

Potřebujete nějaké náhradní díly?

Pokud potřebujete náhradní díly, neváhejte se obrátit přímo na nás, nebo kontaktujte svého distributora. Držíme velké množství dílů na FM250 Vampire připravených pro potřeby naší vlastní výroby, a nebo k odesláním jako náhradní díly našim zákazníkům. Nový e-shop s náhradními díly už se chystá a bude brzy spuštěn. Děláme maximum pro Vaše pohodlí.

Letecka škola Řehák

Pilotní výcvik

.

.

.

Přejete si získat pilotní licenci?

Ve spolupráci s LETECKOU ŠKOLOU ŘEHÁK zajišťujeme kompletní výcvik pro nové piloty, nebo proškolení na typ letounu. Všichni instruktoři mají roky zkušeností a tato letecká škola využívá k výcviku jen FM250 Vampire v nejmodernější konfiguraci. Náš poslední model je osazen glass-cockipitem GARMIN G3X touch, a u pan Řeháka si ho můžete vyzkoušet v provozu. Škola má již osmiletou tradici a více jak 100 žáků, kteří prošli úspěšně výcvikem Neváhejte ji kontaktovat pro sestavení Vašeho výcvikové plánu.

Letecka škola Řehák

Fans zone

Img_7140 .

.

Be-vampire-new-eshop

Ukaž, že jsi Vampire, přidej se do našeho týmu!

Be Vampire – to je také unikátní značka kolekce oblečení „nejen“ pro všechny piloty a fanoušky létání. Vybíráme kvalitní, ale též praktický sportovní styl oblečení, které zajišťuje pohodlí při nošení i originalitu sebevyjádření. Jsi Vampire? Jsi skutečně ta legendami opředená bestie? Tak se předveď.

Tricka-edice-2019

.

.

.

Song "Free as a Bird"

Speciálně pro FM250 Vampire jsme dostali song, který napsal pan Peter Freestone, osobní asistent Freddieho Mercuryho. Píseň „Free as a Bird“ je prezentována kapelou Bohemians. Píseň vypovídá i o příběhu FM250 Vampire – všechno to začalo velkým snem… Také máte něco, čeho chcete dosáhnout? Píseň “Free as a bird” je i song pro všechny piloty, kteří mají obdobné sny, a kteří si je nyní plní. Vychutnejte si píseň a video.